Yhteystiedot

Fulmore Oy

Jyväskylän toimisto

Ahjokatu 14–16, 40320 Jyväskylä

Helsingin toimisto [Käyntiosoite]

Korkeavuorenkatu 2 F (2. krs), 00140 Helsinki

Jätä yhteydenottopyyntö

Asiakaspalvelu

Laskutusosoite

Laskutusosoite: PL 176, 00101 Helsinki
Y-tunnus: 2165179-3

Verkkolaskutusosoite
OVT-tunnus: 003721651793
Operaattori: BasWare

Tapani Määttä

myyntijohtaja

tapani.maatta@fulmore.fi
+358 50 3020753

Erkki Mäki-Jaskari

myynti

erkki.maki-jaskari@fulmore.fi
+358 44 0197 298

Lauri Miettinen

tuotantopäällikkö

lauri.miettinen@fulmore.fi
+358 50 411 9241

Erkka Kinnunen

kehityspäällikkö

erkka.kinnunen@fulmore.fi
+358 44 599 3406

Marko Kokkonen

kehityspäällikkö

marko.kokkonen@fulmore.fi
+358 50 358 6033

Pasi Matilainen

kehityspäällikkö

pasi.matilainen@fulmore.fi
+358 45 175 8992

Jussi Junikka

markkinointi- ja kasvukonsultti

jussi.junikka@fulmore.fi
+358 44 306 8358

Nina Lehtomäki

markkinointi- ja kasvukonsultti

nina.lehtomaki@fulmore.fi
+358 44 974 8661

Roope Pietilä

liiketoiminnan kehittäjä / valmennuskonsultti

roope.pietila@fulmore.fi
+358 44 301 4177

Mikko Kohonen

valmennuskonsultti

mikko.kohonen@fulmore.fi
+358 44 501 0523

Teija Metso

rahoituskonsultti

teija.metso@fulmore.fi
+358 40 023 1951

Jussi Saarinen

rahoituskonsultti

jussi.saarinen@fulmore.fi
+358 50 341 2524

Joonas Tyyskä

Art Director

joonas.tyyska@fulmore.fi
+358 40 736 8063

Marjukka Halonen

graafinen suunnittelija

marjukka.halonen@fulmore.fi

Eija Ontronen

sisällöntuottaja

eija.ontronen@fulmore.fi

Matias Ojanperä

sisällöntuottaja

matias.ojanpera@fulmore.fi
+358 50 323 8392

Jari Toiminen

sisällöntuottaja

jari.toiminen@fulmore.fi
+358 50 322 7793

Lauri Hokkanen

Web Developer

lauri.hokkanen@fulmore.fi

Joonas Jaakola

Web Developer

joonas.jaakola@fulmore.fi

Pietari Sipponen

AdWords- ja Facebook-tuotanto

pietari.sipponen@fulmore.fi
+358 50 4079779

Aki Pohjola

asiakkuusjohtaja

aki.pohjola@fulmore.fi
+358 44 282 2227

Kari Heinonen

toimitusjohtaja

kari.heinonen@fulmore.fi
+358 45 160 5177

Teemu Valkonen

hallituksen puheenjohtaja

teemu.valkonen@fulmore.fi
+358 44 058 4330

Pyydä tarjous – Miten voisimme auttaa?

Oli projektisi iso tai pieni, autamme sinua varmasti ja ammattitaidolla. Jätä tarjouspyyntöä, niin katsotaan kuinka voimme auttaa. Tarjouspyyntö ei velvoita mihinkään. Asiantuntijamme ottaa sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.


Tarjouspyyntö on maksuton eikä sido sinua mihinkään!