Yhteystiedot

Fulmore Next Gen Oy

Jyväskylän toimisto

Ahjokatu 14–16, 40320 Jyväskylä

Helsingin toimisto [Käyntiosoite]

Toinen linja 14 J, 00530 Helsinki

Jätä yhteydenottopyyntö

Asiakaspalvelu

Laskutusosoite

Fulmore Next Gen Oy
PL 13186, 00062 Laskutus
Y-tunnus: 2991386-6

Verkkolaskut
OVT-tunnus: 003729913866
Verkkolaskuoperaattori:
OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus: E204503

Miikka Liimatainen

myyntipäällikkö

miikka.liimatainen@fulmore.fi
+358 40 508 5712

Ida Taskinen

asiakkuuspäällikkö, tiimien vetäjä

ida.taskinen@fulmore.fi
044 363 6061

Josefiina Leppinen

asiakasneuvoja

josefiina.leppinen@fulmore.fi
+358 50 448 9650

Jukka Koski-Lammi

toimitusjohtaja, osakas

jukka.koski-lammi@fulmore.fi
+358 40 352 6200

Lauri Miettinen

tuotantopäällikkö

lauri.miettinen@fulmore.fi
+358 50 411 9241

Jussi Junikka

strategi, osakas

jussi.junikka@fulmore.fi
+358 44 306 8358

Erkka Kinnunen

kasvumarkkinoija

erkka.kinnunen@fulmore.fi
+358 44 599 3406

Marko Kokkonen

kasvumarkkinoija

marko.kokkonen@fulmore.fi
+358 50 358 6033

Eija Ontronen

sisällöntuottaja, projektipäällikkö

eija.ontronen@fulmore.fi
+358 44 517 2078

Matias Ojanperä

sisällöntuottaja

matias.ojanpera@fulmore.fi
+358 50 323 8392

Jari Toiminen

sisällöntuottaja

jari.toiminen@fulmore.fi
+358 50 322 7793

Antti Tahvanainen

graafinen suunnittelija

antti.tahvanainen@fulmore.fi

Jyri Kiuru

graafinen suunnittelija

jyri.kiuru@fulmore.fi
040 0740 040

Lauri Hokkanen

web developer

lauri.hokkanen@fulmore.fi

Pietari Sipponen

digimarkkinoija

pietari.sipponen@fulmore.fi
+358 50 313 1335

Tuomas Virsu

digimarkkinoija

tuomas.virsu@fulmore.fi

Teemu Valkonen

hallituksen puheenjohtaja, osakas

teemu.valkonen@fulmore.fi
+358 44 058 4330

Pyydä tarjous – Miten voisimme auttaa?

Oli projektisi iso tai pieni, autamme sinua varmasti ja ammattitaidolla. Jätä tarjouspyyntöä, niin katsotaan kuinka voimme auttaa. Tarjouspyyntö ei velvoita mihinkään. Asiantuntijamme ottaa sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.


Tarjouspyyntö on maksuton eikä sido sinua mihinkään!