Yhteystiedot

Fulmore Oy

Jyväskylän toimisto

Ahjokatu 14–16, 40320 Jyväskylä

Helsingin toimisto [Käyntiosoite]

Toinen linja 14 J, 00530 Helsinki

Jätä yhteydenottopyyntö

Asiakaspalvelu

Laskutusosoite

Laskutusosoite: PL 176, 00101 Helsinki
Y-tunnus: 2165179-3

Verkkolaskutusosoite
OVT-tunnus: 003721651793
Operaattori: BasWare

Erkki Mäki-Jaskari

myynti

erkki.maki-jaskari@fulmore.fi
+358 44 0197 298

Jukka Koski-Lammi

vt. toimitusjohtaja

jukka.koski-lammi@fulmore.fi
+358 45 175 8992

Lauri Miettinen

tuotantopäällikkö

lauri.miettinen@fulmore.fi
+358 50 411 9241

Erkka Kinnunen

kehityspäällikkö

erkka.kinnunen@fulmore.fi
+358 44 599 3406

Marko Kokkonen

kehityspäällikkö

marko.kokkonen@fulmore.fi
+358 50 358 6033

Pietari Sipponen

kehityspäällikkö

pietari.sipponen@fulmore.fi
+358 50 313 1335

Jussi Saarinen

kasvumuotoilija

jussi.saarinen@fulmore.fi
+358 50 341 2524

Mika Tiusanen

kasvumuotoilija

mika.tiusanen@fulmore.fi
+358 50 413 8022

Teija Metso

kasvumuotoilija (hoitovapaalla)

Antti Tahvanainen

graafinen suunnittelija

antti.tahvanainen@fulmore.fi

Tatu Hellstén

graafinen suunnittelija

tatu.hellsten@fulmore.fi

Eija Ontronen

sisällöntuottaja

eija.ontronen@fulmore.fi
+358 44 517 2078

Matias Ojanperä

sisällöntuottaja

matias.ojanpera@fulmore.fi
+358 50 323 8392

Jari Toiminen

sisällöntuottaja

jari.toiminen@fulmore.fi
+358 50 322 7793

Lauri Hokkanen

Web Developer

lauri.hokkanen@fulmore.fi

Joonas Jaakola

Web Developer

joonas.jaakola@fulmore.fi

Teemu Valkonen

hallituksen puheenjohtaja

teemu.valkonen@fulmore.fi
+358 44 058 4330

Samuli Korpinen

toimitusjohtaja (perhevapaalla 1.12.2018 - 28.2.2019)

Pyydä tarjous – Miten voisimme auttaa?

Oli projektisi iso tai pieni, autamme sinua varmasti ja ammattitaidolla. Jätä tarjouspyyntöä, niin katsotaan kuinka voimme auttaa. Tarjouspyyntö ei velvoita mihinkään. Asiantuntijamme ottaa sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.


Tarjouspyyntö on maksuton eikä sido sinua mihinkään!